100₺ Altına Alınabilecek 5 Teknolojik Ürün

Uygun fiyatlı cebinizi yormayacak ve arkadaşlarını veya kendiniz mutlu edecek ürünlere ihtiyacınız varsa, bu önerilerimiz sizin faturanızı 100₺ altında tutacaktır.

Esasında bir bütçeye göre hareket etmek hediyenin mutlu edemeyeceği anlamına gelmez. Powerbank, akıllı hoparlör gibi bir kaç ilginç seçenek ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. İşte kesinlikle göz atmanızı önerdiğimiz bazı ürünler;

100₺ Altına Alınabilecek 5 Teknolojik Ürün

Xiaomi Redmi 10000 Mah Taşınabilir Şarj Cihazı

Şık bir tasarımı olan Xiaomi Powerbanklar, yeni adı Redmi ile daha güçlü ve hafif bir kullanım deneyimi sunuyor. Xiaomi Redmi 10000 Mah Taşınabilir Şarj Cihazı, Çift USB port çıkışına ve Lityum Polimer pillere sahiptir. Bu cihazı tüm mobil cihazlarınızda kullanabilirsiniz.


Xiaomi Mi Smart Home Akıllı Sıcaklık ve Nem Sensörü (ZigBee)

Bu sensörün bulunduğu bölgenin nem ve sıcaklık değerini uzaktan takip edebilme imkanınız bulunuyor. Bluetooth ile akıllı telefonlara bağlanılabilir. MiHome uygulaması üzerinden hem Android hem de iPhone cihazlar ile uyumludur.


Case 4U TWS Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık

Case 4U TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklıkla hem telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz, hem de müzik dinleyebileceğiniz bir kablosuz kulaklıktır. Case 4U TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık, Bluetooth destekli tüm cihazlar ile uyumludur. Cihaz iOS ve Android işlteim sistemine sahip tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.


3 Boyutlu Masa Lambası

Evinize sıcak bir atmosfer katacak olan bu masa lambasını almanızı tavsiye ederiz. Uygun fiyatlı olması ve her ortama uyum sağlayabilme özelliği açısından oldukça kullanışlıdır.


OEM Elegante Negro Turuncu Online Akıllı Bluetooth Saat

Telefonunuza dokunmadan sesli görüşme yapabilir, dilerseniz telefonunuzun ekranından görüşmeyi aktarabilirsiniz. Gelen mesajları okuma, uyku düzeni takibi, dijital pedometre, fotoğraf çekme, sosyal medya platformlarına giriş yapabilme gibi özelliklere sahip bu akıllı saat günlük hayatınızdaki işlerinizi kolaylaştıracaktır. Android ve iOS cihazlarla uyumludur. Ancak iOS cihazlarda sosyal medyadan bildirim gelmemektedir, ürünün bu aplikasyonu henüz aktif değildir. Kolay kullanımı açısından oldukça kullanışlı bir üründür.